Idealne miejsce w sieci

Nie jesteś zalogowany. Nie będziesz mieć możliwości edycji wpisów. Zarejestruj się lub zaloguj.
 • Baza lekarzy i przychodni
  Nasza baza zawiera dane kontaktowe lekarzy specjalistów oraz przychodni kontraktowych z NFZ. Wśród lekarzy jest jest dermatolog, okulista czy nawet alergolog. Natomiast wśród przychodni jest przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej NFZ ale również prywatna przychodnia specjalistyczna . Dodatkowo w naszej bazie lekarzy można sprawdzić opinie o lekarzu specjaliście z Twojej miejscowości. Ważną funkcją naszego portalu jest możliwość sprawdzenia gdzie i kiedy można wykonać operację jaskry, kolonoskopię lub gastroskopię.
  Wyświetleń: 41 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Zielona herbata
  Jeśli szukasz pierwszorzędnej jakości herbaty, to gorąco zachęcamy do zobaczenia naszej strony ronnefeldt-sklep.pl. Tutaj jest mnóstwo cenionych gatunków. Jest herbata czarna o pierwszorzędnej jakości, która szybko pobudza. Jest tu również czerwona o zbliżonych właściwościach. Nasz sklep z herbatami online zebrał gatunki klasyczne i wzbogacone smakowo. Mamy też sporo odmian dla osób wolących subtelniejsze smaki. W ofercie różne herbaty zielone. Znalazło się też coś dla amatorów doceniających różnorodność smaków. To zestaw herbat w skrzynce, idealny także jako podarek dla bliskich osób.
  Wyświetleń: 3753 / Kliknięć: 93 / Szczegóły wpisu
 • Neurolog prywatnie Warszawa
  Jestem doktorem z powołania specjalizującym się w neurologii. Udzielam pomocy pacjentom w licznych przypadkach, takich jak migrenowe bóle głowy, problemy z kręgosłupem, czy też nerwica Warszawa. W prowadzonym przeze mnie gabinecie przyjmuję również cierpiących mających problemy z chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona, czy też mającymi stwierdzenie Stwardnienia Rozsianego. Przyjmuję jako neurolog prywatnie Warszawa po wcześniejszym zarejestrowaniu się na badanie.
  Wyświetleń: 216 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Pomiary natężenia pola elektromagnetycznego
  Renomowane akredytowane laboratorium Kwant-Lab wykonuje bardzo ważne usługi. Kierowane do instytucji i firm. Chodzi o precyzyjne pomiary natężenia pola elektromagnetycznego. Są tu do wyboru dwie odmiany tej procedury. Realizowane w różnych miejscach. Pierwszą są pomiary pola elektromagnetycznego w środowisku pracy. Sprawdzanie czy jego poziom mieści się w dopuszczalnych wartościach. Sprawdzany jest sprzęt przemysłowy oraz urządzenia medyczne i rehabilitacyjne. Tymczasem w drugiej wersji badanie pola elektromagnetycznego dotyka środowiska naturalnego. Jest to chociażby kontrola rozkładu pola przy liniach wysokiego napięcia.
  Wyświetleń: 101 / Kliknięć: 1 / Szczegóły wpisu
 • Kurs na podesty ruchome Śląsk
  Oferta kursów stworzona przez Centrum Szkoleniowe Curs pomaga zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe. Tym samym pozwala znaleźć bądź zmienić pracę. Jedną z najchętniej wybieranych propozycji jest szczegółowy kurs na wózki widłowe Katowice. Kolejną opcją jest prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów kurs na podesty ruchome Śląsk. Pełną wyzwań i dobrze płatną pracę pomoże znaleźć zaliczony kurs na suwnice Katowice. Po każdym ze szkoleń jego uczestniczy otrzymują certyfikaty. Dokumenty powszechnie uznawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Chcesz zapisać się na szczegółowy kurs wózki widłowe Katowice?
  Wyświetleń: 122 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Fotograf wnętrz Sopot
  Profesjonalne zdjęcia architektoniki, to nie tylko obrazowanie obiektów od zewnętrznej strony. Moją profesją jest fotografia nieruchomości Trójmiasto, jak i także wnętrz. Dzięki niepowtarzalnym kadrom, każde mieszkanie, budynek mieszkalny bądź inny budynek przedstawione są w wyjątkowy sposób. Jako fotograf wnętrz Sopot wykonuję ujęcia zamieszczane w ogłoszeniach wynajmu, jak i również ogłoszeniach obejmujących np. noclegi w hotelach. Fotografia wnętrz Gdynia jest moim hobby, dlatego staram się przedstawiać domy jednorodzinne lub obiekty użytkowe w taki sposób, żeby osoby zainteresowane czuły się, jakby tam naprawdę były.
  Wyświetleń: 40 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
Strona główna Zaloguj sięJak dodać wpis Nasze linki Najnowsze Polecane Regulamin Kontakt

Statystyki katalogu:

Kategorii: 24
Podkategorii: 578
Wpisów aktywnych: 1157
Odrzuconych: 411
Wpisów oczekujących: 0

Istniejemy od: 2008-02-29
Ostatnia moderacja: 2022-01-20

Polecamy:

Site Snapshot by PagePeeker
Reklama, marketing » Agencje reklamowe
robot google 16 robota msn 2 robot yahoo 17
Zasugeruj nową stronę:


kataloghq.pl © 2008-20202 - najlepsze miejsce w sieci | Mapa strony
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: agencja reklamowa & kosmetyka & pozycjonowanie