Idealne miejsce w sieci

Nie jesteś zalogowany. Nie będziesz mieć możliwości edycji wpisów. Zarejestruj się lub zaloguj.
 • Baza lekarzy i przychodni
  Nasza baza zawiera dane kontaktowe lekarzy specjalistów oraz przychodni kontraktowych z NFZ. Wśród lekarzy jest jest dermatolog, okulista czy nawet alergolog. Natomiast wśród przychodni jest przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej NFZ ale również prywatna przychodnia specjalistyczna . Dodatkowo w naszej bazie lekarzy można sprawdzić opinie o lekarzu specjaliście z Twojej miejscowości. Ważną funkcją naszego portalu jest możliwość sprawdzenia gdzie i kiedy można wykonać operację jaskry, kolonoskopię lub gastroskopię.
  Wyświetleń: 26 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Zielona herbata
  Jeśli szukasz pierwszorzędnej jakości herbaty, to gorąco zachęcamy do zobaczenia naszej strony ronnefeldt-sklep.pl. Tutaj jest mnóstwo cenionych gatunków. Jest herbata czarna o pierwszorzędnej jakości, która szybko pobudza. Jest tu również czerwona o zbliżonych właściwościach. Nasz sklep z herbatami online zebrał gatunki klasyczne i wzbogacone smakowo. Mamy też sporo odmian dla osób wolących subtelniejsze smaki. W ofercie różne herbaty zielone. Znalazło się też coś dla amatorów doceniających różnorodność smaków. To zestaw herbat w skrzynce, idealny także jako podarek dla bliskich osób.
  Wyświetleń: 3698 / Kliknięć: 93 / Szczegóły wpisu
 • Neurolog prywatnie Warszawa
  Jestem doktorem z powołania specjalizującym się w neurologii. Udzielam pomocy pacjentom w licznych przypadkach, takich jak migrenowe bóle głowy, problemy z kręgosłupem, czy też nerwica Warszawa. W prowadzonym przeze mnie gabinecie przyjmuję również cierpiących mających problemy z chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona, czy też mającymi stwierdzenie Stwardnienia Rozsianego. Przyjmuję jako neurolog prywatnie Warszawa po wcześniejszym zarejestrowaniu się na badanie.
  Wyświetleń: 192 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Fotograf wnętrz Sopot
  Profesjonalne zdjęcia architektoniki, to nie tylko obrazowanie obiektów od zewnętrznej strony. Moją profesją jest fotografia nieruchomości Trójmiasto, jak i także wnętrz. Dzięki niepowtarzalnym kadrom, każde mieszkanie, budynek mieszkalny bądź inny budynek przedstawione są w wyjątkowy sposób. Jako fotograf wnętrz Sopot wykonuję ujęcia zamieszczane w ogłoszeniach wynajmu, jak i również ogłoszeniach obejmujących np. noclegi w hotelach. Fotografia wnętrz Gdynia jest moim hobby, dlatego staram się przedstawiać domy jednorodzinne lub obiekty użytkowe w taki sposób, żeby osoby zainteresowane czuły się, jakby tam naprawdę były.
  Wyświetleń: 23 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
Strona główna Zaloguj sięJak dodać wpis Nasze linki Najnowsze Polecane Regulamin Kontakt

Statystyki katalogu:

Kategorii: 24
Podkategorii: 578
Wpisów aktywnych: 1154
Odrzuconych: 411
Wpisów oczekujących: 0

Istniejemy od: 2008-02-29
Ostatnia moderacja: 2022-01-12

Polecamy:

Site Snapshot by PagePeeker
kataloghq.pl © 2008-20202 - najlepsze miejsce w sieci | Mapa strony
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: agencja reklamowa & kosmetyka & pozycjonowanie