Idealne miejsce w sieci

Nie jesteś zalogowany. Nie będziesz mieć możliwości edycji wpisów. Zarejestruj się lub zaloguj.
 • Jeśli szukasz pierwszorzędnej jakości herbaty, to gorąco zachęcamy do zobaczenia naszej strony ronnefeldt-sklep.pl. Tutaj jest mnóstwo cenionych gatunków. Jest herbata czarna o pierwszorzędnej jakości, która szybko pobudza. Jest tu również czerwona o zbliżonych właściwościach. Nasz sklep z herbatami online zebrał gatunki klasyczne i wzbogacone smakowo. Mamy też sporo odmian dla osób wolących subtelniejsze smaki. W ofercie różne herbaty zielone. Znalazło się też coś dla amatorów doceniających różnorodność smaków. To zestaw herbat w skrzynce, idealny także jako podarek dla bliskich osób. U nas z pewnością znajdziesz idealną dla siebie herbatę. Zapraszamy także, by wybrać taką, której jeszcze się nie próbowało. Warto odkrywać nowe smaki. To powoduje, że życie jest ciekawsze.
  Wyświetleń: 258 / Kliknięć: 13 / Szczegóły wpisu
 • Każdy użytkownik biurowego sprzętu drukującego jest zobligowany co jakiś czas kupić do swojego urządzenia nowy toner lub tusz, w zależności czy ma drukarkę laserową czy atramentową. Na naszej stronie staramy się przybliżyć różne zagadnienia związane z eksploatacją drukarek, jaką drukarkę wybrać aby nowy toner lub tusz nie zrujnował naszego budżetu. Opisujemy najnowsze modele drukarek pojawiające się na naszym rynku i inne zagadnienia ogólnie związane z użytkowaniem drukarek.
  Wyświetleń: 141 / Kliknięć: 2 / Szczegóły wpisu
 • Trudno jest czasami samemu odnaleźć sposób na poradzenie sobie z problemami emocjonalnymi, obniżonym samopoczuciem czy też permanentnym uczuciem lęku, niepokoju. Czasami trudno wręcz samemu zrozumieć to co się ze mną dzieje. Wiele osób jednak nie decyduje się na sięgnięcie po pomoc terapeutyczną, obawiają się, że będzie to oznaczało ostracyzm społeczny lub ich chorobę psychiczną. Badania natomiast dowodzą, że psychoterapia wykazuje się bardzo wysoką skutecznością w leczeniu objawów depresyjnych i nerwicowych oraz wielu innych trudności emocjonalnych. Mandala zaprasza więc Ciebie, jeśli masz trudności, nie zwlekaj i przyjdź na konsultacje, przekonasz się wówczas, czy jest to coś czego potrzebujesz. Jeśli nie podejmiesz takiego wyzwania, wówczas nigdy się nie przekonasz.
  Wyświetleń: 136 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Zapraszamy do Salonu Kosmetycznego Camomile gdzie w miłej i kameralnej atmosferze można skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Szczególnie zapraszamy na manicure hybrydowy pozwalający dłużej cieszyć się kolorem i poprawiający kondycję płytki paznokcia. W naszym Gabinecie Kosmetycznym wykonujemy także podstawowe zabiegi kosmetyczne, jak również makijaż ślubny i wieczorowy. Salon Kosmetyczny Camomile ul. Modlińska 1 lok. 5 15-066 Białystok
  Wyświetleń: 148 / Kliknięć: 3 / Szczegóły wpisu
 • Papeterię okolicznościową, w tym szczególnie papeterię ślubną oraz rozmaite ozdoby proponuje sklep www.zapi.pl. Wśród naszej bogatej i niezwykle szerokiej oferty znajdują się najróżniejsze kartki okolicznościowe, zaproszenia, winietki, podziękowania, i wiele jeszcze innych niezwykłych propozycji papeterii. Jeśli szukają Państwo papeterii, a szczególnie papeterii ślubnej o niebanalnym wyglądzie oraz nieprzeciętnej jakości, pracownia artystyczna Zapi to miejsce dla was idealne. Mnóstwo wzorów, kolorów, artystyczny design skłaniają do robienia zakupów właśnie u nas.
  Wyświetleń: 39 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
Strona główna Zaloguj sięJak dodać wpis Nasze linki Najnowsze Polecane Regulamin Kontakt
Regulamin:
Regulamin katalogu "Katalog HQ - najlepsze miejsce w sieci":

1. Moderator katalogu zastrzega sobie prawo do edycji, a także usunięcia dowolnego wpisu, bez podania przyczyn.

2. Wszystkie wpisy są sprawdzane przez moderatora przed dodaniem - w tym czasie nie są widoczne w katalogu kataloghq.pl

3. Moderacja przeprowadzana jest w możliwie najkrótszym czasie. O wyniku moderacji użytkownik jest powiadamiany drogą e-mailową.

4. Edycji wpisu może dokonać tylko i wyłącznie moderator. Aby dokonać edycji należy skontaktować się z administracją.

5. Administracja nie odpowiada za treść danych podanych przez użytkowników.

6. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nie przestrzeganie Praw Autorskich na stronach użytkowników.

7. Nie akceptujemy stron o charakterze erotycznym, nakłaniających do przemocy oraz sprzecznych z polskim prawem. Nie akceptujemy również stron o tematyce związanej z bukmacherstwem.

8. Opis strony oraz jej główna wersja językowa musi być w języku polskim.

9. Wpisy typu "link zwrotny" będą usuwane w momencie usunięcia linku zwrotnego ze strony dodanej do naszego katalogu.

10. Blogi można dodawać jedynie jako wpis typu "link zwrotny". Blogi można dodać jedynie do kategorii "blogi" oraz podkategorii w niej znajdujących się.

11. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana musi mieć opis i tagi zgodne z jej tematyką.

12. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana, musi pasować tematycznie do wybranej kategorii.

13. Podczas dokonania wpisu należy podać adres strony głównej. Podstrony i subdomeny nie będą dodawane do katalogu.

14. Wpisy typu Link zwrotny w przypadku nie znalezienia podczas moderacji oraz w późniejszym czasie linku zwrotnego na wskazanej przez użytkownika stronie będą usuwane.

15. Wykaz profitów jakie daje poszczególny typ wpisu oraz jego koszt przedstawia Tabela 1 - na dole niniejszego regulaminu.

16. Wpisy darmowe oraz z linkiem zwrotnym ważne są bezterminowo.

17. Wpis Premium jest ważny przed 30 dni, wpis Gold 90 dni od momentu akceptacji przez moderatora. Po upływie tego okresu wpis zmienia typ na Darmowy i jest ważny bezterminowo.

18. Dla wpisu Premium oraz Gold płatności odbywają się przy pomocy Multikodu, który można nabyć poprzez wysyłkę SMS lub płatności on-line.

19. Dla wpisu Premium oraz Gold opłata pobierana jest wyłącznie za moderację wpisów, dodanie wpisu do katalogu bezpłatne.

Regulamin obowiązuje od dnia 2017-05-26 do odwołania.

Tabela 1
Typ wpisu
Strona maksymalnie w kategoriach
Maksymalna ilość słów fraz kluczowych
Wymagany unikalny opis strony
Minimalna ilość znaków w opisie strony
Maksymalna ilość znaków w opisie strony
Dozwolone linki w opisie
Link bezpośredni w dziale polecane strony
Wymagany link zwrotny
Strona wyświetlana losowo najwyżej w swoich kategoriach, wyróżniona ramką
Strona wyświetlana losowo w widocznym miejscu na stronie głównej
Czas trwania wyróżnień dni
Koszt rozpatrzenia wpisu - płatność SMS
Koszt rozpatrzenia wpisu - płatność on-line
Wpis darmowy możliwy tylko w następujące dni tygodnia: poniedziałek, środa
kataloghq.pl © 2008-2017 - najlepsze miejsce w sieci | Mapa strony
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: agencja reklamowa & kosmetyka & pozycjonowanie